احتمال 20 هزار دلاری شدن BTC طی 2 ماه آینده 7 درصد است

احتمال 20 هزار دلاری شدن BTC طی 2 ماه آینده 7 درصد است

۱۳۹۹-۰۷-۰۸

داده ها نشان می دهند که شانس بیت کوین برای عبور از اوج تاریخی 20 هزار دلار تا پایان سال 2020، تنها 7% است.
 

داده‌ها نشان می‌دهند که شانس بیت‌کوین برای عبور از اوج تاریخی 20 هزار دلار تا پایان سال 2020، تنها 7 درصد است.

 

طبق داده‌های منبع تحلیلی درون زنجیره‌ای Skew، قراردادهای آپشن بیت‌کوین از 22 اکتبر در جهت ادامه افزایش قیمت‌ها در سال 2020 حرکت می‌کردند.

احتمال بازیابی سریع قیمت بیت کوین 
در زمان نگارش این مقاله، احتمال رسیدن BTC/USD به 20 هزار دلار یا بیشتر از آن تا 31 دسامبر سال 2020، حدود 7 درصد و احتمال رسیدن به 18 هزار دلار، 11 درصد است. تا ماه مارس 2021 معادل با 14 درصد از گمانه‌زنی‌ها، شامل قیمت 20 هزار دلار شده اما همین میزان در ماه ژوئن به 18 درصد رسید. Skew در رسانه‌های اجتماعی گفت که داده‌های احتمالات، پس از رسیدن بیت‌کوین به 13200 دلار، «به سرعت، بازیابی قیمت شدند».

بنابر گزارش کوین‌تلگراف، با وجود سطوح قیمت بالاتر، احساسات سرمایه‌گذاران نهادی همچنان متمایل به صعود است. به عنوان مثال آخرین گزارش تعهدات تریدرها (COT) از گروه CME نشان داده که اکثر موسسات، پوزیشن لانگ روی BTC اتخاذ کرده‌اند. روز چهارشنبه، ویلی وو (Willy Woo)، کارشناس آمار، اظهار داشت که حجم عظیمی ‌از نقدینگی، توسط سرمایه‌گذاران مشتاق ذخیره کوین برای بلند‌مدت، از حوزه‌های مشکوک حذف شده است. وو این رویداد را که شامل 250،000 BTC ( معادل3.24 میلیارد دلار) بود، به عنوان «مادر تمام خرید‌های آنی» توصیف کرد. او توئیت کرد:

این عرضه از کجا تأمین شد؟ 250 هزار کوین (بیش از 2 میلیارد دلار دلار آمریکا) از سهام مشکوک در صرافی‌های اسپات خریداری و HODL شد. عرضه تاکنون از این جا تامین می‌شده است، و این مادر تمام خرید‌های آنی بود، روندهای گاوی قبلی با خرید‌های کوچک ایجاد می‌شدند.

شما می توانید با خرید بیت کوین از سایت اداک اکسچنج به بهترین قیمت بیشترین سود را در این رمز ارز تجربه کنید.
آداک اکسچنج، تحولی در خرید و فروش بیت کوین و ارز دیجیتال